Поиск

Про нас

- Те, ким ми є -

Компанія La Ceramica розпочала свою діяльність у 2007 році. Сьогодні це фірмовий магазин у Києві, команда професіоналів та довіра наших клієнтів.

Наші пріоритетні напрямки — керамічна плитка, сантехніка, меблі, покриття для підлоги, декор провідних європейських виробників. Компанії, з якими ми активно співпрацюємо, знаходяться в Італії, Іспанії, Португалії та Німеччині. Висока якість виробів, сертифікати якості та широкий асортимент дозволяють нам задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів.

Компания имеет свой склад в Киеве, что позволяет иметь определенный запас популярных товаров и развитую логистику, обеспечивающую оптимальное время поставок в Украину.

Товарный портфель La Ceramica сформирован из материалов различного ценового уровня: от эконом-класса, до эксклюзивных, дизайнерский изделий, предназначенных для самых изысканных проектов.

Головна мета компанії La Ceramica – допомогти нашим покупцям створити будинок своєї мрії. Активно розвиваючи себе як бренд, сьогодні ми активно співпрацюємо з провідними дизайнерами та архітекторами Києва та України та маємо репутацію надійного партнера.